KANCELÁRSKÉ  DOMÁCE   KÁVOVARY   PRESOVAČE   NÁPOJOVÉ AUTOMATY   KÁVA MOLINARI  DOPLNKY

Gastroset - predaj, servis  pre profesionálne kávovary, domáce kávovary, nápojové automaty, kancelárske kávovary a predaj kávy a doplnkov pre baristov je u nás samozrejmosťou.


Poskytujeme zákazníkom všetky služby a poradenstvo v otázke nákupu profesionálnych kávovarov v kategóriách :

  • Domáce kávovary
  • Kancelárske kávovary
  • Domáce pákové kávovary
  • Nápojové automaty
  • Kombinované automaty
  • Presovače
  • Predaj kávy a doplnkov
  • Profesionálne kávovary do gastroprevádzok
  • Servis a pozáručný servis kávovarov

Samozrejmosťou je i následný servis kávovaru.

O nás

Domáce kávovary - Kancelárske kávovary - Profi kávovary - Nápojové Automaty - Káva - Gastroservis -  Automatické kávovary


Firma Gastroset  počala svoju činnosť v roku 1991. Od samého začiatku bolo našim úsilím zoznámiť našich zákazníkov a širokú verejnosť s konceptom automatických domácich kávovarov a profesionálnych kávovarov, nápojových automatov, ich výhodami a možnosťami využitia v rôznych zariadeniach

Do dnešného dňa naša firma operovala ako výhradný dovozca profesionálnych automatických kávovarov značky Saeco.

Naše bohaté skúsenosti získané za dlhé roky praxe nás doviedli k rozhodnutiu obohatiť našu ponuku o domáce kávovary a kancelárske kávovary aj o iné značky , čo znamená rozšírenie nášho sortimentu  a optimalizáciu ponuky zariadení pre všetky  kategórie uživateľov.

Profesionálny team našej spoločnosti  kávovary Gastroset má jediný a presný cieľ: čo najlepšie odborne zákazníka informovať, odporučiť najvhodnejší typ domáceho kávovaru či  kancelárskeho kávovaru ( samozrejme aj ostatných strojov ) na prípravu kvalitnej kávy a zaistiť jeho maximálnu spokojnosť.

Aktuálne má naša spoločnosť 3 pobočky: v Prahe, Brne a  Bratislave.

Súčasťou firmy je  veľmi dobré technické zázemie. Vyškolení technici v zahraničí priamo u výrobcov a s  dlhoročnou praxou dokážu vždy nielen rýchlo a profesionálne zareagovať a zasiahnuť, ale tiež zaučiť zákazníkov a poradiť všetkým užívateľom.

Presso, Latte, Cappuccino, prekvapkávaná káva, ice-káva,espresso vždy vyžaduje kvalitný kávovar, ale samozrejme i lacný kávovar, ktorý bude čo najviac vyhovovať Vašim požiadavkam na prevádzku ako v domácnosti, tak v kancelárii či gastro prevádzkach.

Sme presvedčení o tom, že dať si dobrú kávu je potešením a pôžitkom, chvíľkou príjemného oddychu, načerpaním nových síl .

A preto:  Kávovary  Gastroset  " Vás pozývajú na dobrú, čerstvú kávu vždy a všade!"

Nakúpte v našom eshope ekaviareň.sk