Vitajte na stránkach Espresso kávovary, Presovače - Gastroset.sk

Domáce kávovary, Kávovary online, Kancelárske kávovary, Profesionálne kávovary, Nápojové automaty, Kávovary do reštaurácií a ostatných gastronomických prevádzok


Kávovary - Prístroje na prípravu espressa - Gastroset

Káva, je súčasťou nášho života a pre jej prípravu potrebujeme vždy tie správne domáce kávovary či kancelárske kávovary. 

Domáce kávovary a kancelárské kávovary sú našou doménou a snažíme sa Vám ponúknuť kvalitné kávovary v závislosti na dobrej cene kávovaru. Domáce kávovary v dnešnej dobe vyžadujú jednoduchosť obsluhy i údržby. Oproti tomu kancelárske kávovary sú stavané viac na výkon takmer profesionálnych kávovarov.

Trendom roku 2013 v predaji domácích kávovarov môžeme odporučiť kávovary značky :

  • Kávovary WIK
  • Kávovary WMF
  • Kávovary GUZZINI

Naša firma GASTROSET SK, s.r.o. - Vám ponúka predaj kávovarov i servis kávovarov z vybraného sortimentu v kategorii domáce kávovary, profesionálne kávovary, kancelárske kávovary, automatické domáce kávovary, domáce presovače i nápojové automaty zo svetových značiek, WMF, WIK, GUZZINI, GAGGIA, SAECO, CMA, MCE, BIANCHI.

Na všetok tovar naša firma vykonáva záručný i pozáručný servis espresso kávovarov, profesionálnych kávovarov, či výdajných automatov.

Neváhajte a obráťte sa na nás !  Teší sa na Vás tím Kávovary Presovače  ,,Gastroset,,

Vďaka najširšej ponuke prístrojov na prípravu espressa, Vám radi poradíme a doporučíme či už lacný kávovar, ktorý bude plne vyhovovať vašim požiadavkam a využitiu.

, alebo i najdrahší kávovar pre domácnosť od firmy WMF.

Vaša požiadavka je nám úlohou a vaša spokojnosť našou vizitkou !

Kávovar GUZZINI - NOVINKA!!!!

Nakúpte v našom eshope ekaviareň.sk